Misja

Fundacja Promocji Zdrowego Rozwoju „Lepsze Jutro” jest organizacją pozarządową. Misją fundacji jest działanie na rzecz rozwoju świadomości ekologicznej i zdrowego stylu życia wśród młodzieży i dorosłych.

Historia

Początki naszej fundacji sięgają roku 2012. Wtedy to po raz pierwszy spotkała się grupa założycielska. Rejestracja fundacji nastąpiła w dniu 22.04.2013 r. w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieście XII Wydział Gospodarczy. Swoją siedzibę mamy w Grzechynii. Działamy niezbyt długo, ale nasza organizacja łączy ludzi z pasją i energią.

Zespół

W naszym zespole są zarówno starsi członkowie z dużym doświadczeniem oraz bardzo młodzi pełni energii. Dzięki temu mamy świeże, nietuzinkowe pomysły i realizujemy je mocno stąpając po ziemi.

Cele

Wszystkich nas połączyła idea i pragnienie prowadzenia zdrowego stylu życia w czystym przyjaznym środowisku. Cel odległy, ale wierzymy, że dzięki wspólnemu działaniu możliwy do osiągnięcia.

Celem naszej fundacji jest:

1. Propagowanie idei ochrony środowiska i uwzględnianie praw ekologii w rozwoju jednostki, regionu i kraju.
  2. Prowadzenie działań edukacyjnych wśród młodzieży i dorosłych w dziedzinie ekologii, ochrony środowiska i zdrowego stylu życia
  3. Integracja młodzieży wokół idei zdrowego rozwoju, życia w przyjaźni z naturą i samym sobą.
  4. Wspieranie ponadnarodowych i lokalnych inicjatyw społecznych związanych z ekologią i zdrowym stylem życia.
  5. Rozwój działalności na rzecz ochrony przyrody.
  6. Rozwój form swobodnego przepływu między Polską i innymi krajami idei, myśli związanych z ze zdrowym stylem życia, ochroną i kształtowaniem środowiska.

Podejmujemy przedsięwzięcia na terenie całej Polski i za granicą, choć Centrum naszej aktywności to głównie Małopolska. Zapraszamy do współpracy! Dzięki wspólnemu działaniu zdrowsze i lepsze jutro jest możliwe dla wszystkich!