Referencje

Znaleziony obraz               Znalezione obrazy dla zapytania Gim 42 Kraków              Image

List referencyjny

Pragnę złożyć podziękowanie dla p. Grzegorza Musiała – prezesa Fundacji Promocji Zdrowego Rozwoju – Lepsze Jutro za bardzo dobrą organizację pobytu na „Zielonej Szkole w Lądku Zdroju dla uczniów klasy II a Gimnazjum Nr 7 w Krakowie w dniach 15-19.05.2017r.

Dzięki bardzo dobrej organizacji w komforcie i zadowoleniu odkrywaliśmy uroki Dolnego Śląska. Dziękujemy i życzymy sukcesów w dalszej pracy.

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić korzystanie z usług turystycznych fundacji.

Kierownik wyjazdu
Nauczyciel Gimnazjum Nr 7
Edyta Chorobik

*****

W dniach 25.05-02.06.2015 roku młodzież z Gimnazjum nr 42 z Krakowa przebywała na „zielonej szkole” w Grecji w miejscowości Neoi Poroi. Wyjazd został zorganizowany przez Fundację Promocji Zdrowego Rozwoju – Lepsze Jutro.

W ramach programu uczniowie uczestniczyli w następujących wycieczkach:

Młodzież uczestnicząca w wyjeździe uczestniczyła również w warsztatach fotografii reklamowej prowadzonych przez pilota pana Krystiana Barana

Nasi uczniowie byli również na bieżąco zapoznawani przez pilota wycieczki pana Krystiana Barana z interesującymi faktami na temat państw przez które przebiegała trasa wyjazdu  /elementy kulturoznawcze, historia, geografia, ciekawostki przyrodnicze/.

Program pobytu został zrealizowany w całości. Młodzież wróciła bardzo zadowolona.

Zdaniem wszystkich uczestników wyjazdu wyjazd do Grecji był po prostu super!!!!

Kierownik wyjazdu

Nauczyciel Gimnazjum nr 42